ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ


Bu site (logomarketi.com)  Küçükkızılhisar Mh. Mahmut Tevfik Atay Blv. Gaziantep Üniversitesi Kampüsü İçi Gaziantep Teknopark 4-A Blok Kat:2 No:201
Şehitkamil / Gaziantep adresinde mukim VE İNTERAKTİF MEDYA İNTERNET VE TANITIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ 'ne aittir. Alıcı tarafından iş bu sözleşmede  belirtilen  bilgiler ile  ödeme yapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

 

Site içerisinde gerek üyelik gerekse desatın alma aşamasında bazı bilgiler alınacaktır. Bu bilgiler: Ad, Soyad,Cinsiyet, Yaş, Adres, E-Mail, Telefon Numarası, gibi genel bilgilerin yanı sıratamamen kullanıcı isteğine bağlı ve daha kişiselleştirilmiş teklifler sunma amacı ile çocuk sayısı, isimleri, doğum tarihleri gibi bilgilerdir. Ayrıca teknik olarak tarayıcı ile gelen bilgiler bu kapsamdadır. LogoMarketi.com  kullanıcının tarayıcısından kolaylıkla temizleyebileceği ‘’cookie’’ adı verilen bilgi eklentilerini kullanabilir. Buradan elde edilecek verilerde 3. kişi ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.


Satıcı  bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyetiçerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adlisoruşturma dâhilinde satıcı  kendisinden istenen bilgiyi elindebulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.


Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, kredi kartı bilgileri sadecetahsilat işlemi sırasında (LogoMarketi.com sitesinde) ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve hiçbir şekilde sistem üzerinde saklanmaz.

 

Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızcasatıcı  tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri içinkullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler,promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir.


Site üzerinden başka web sitelerine link verilmesi halinde ilgili siteleringizlilik-güvenlik politikaları geçerlidir. Bu sitelerde oluşabilecek herhangibir sorun veya zarardan LogoMarketi.com sorumlu değildir.

 

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

 

Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahipleriningüvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekildesistemimizde saklanmamaktadır.


İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur.Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128bit SSL(Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.


Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresibilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekârlığı’nakarşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa siparişveren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesiiçin öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanmasıgereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteriile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.


Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefonbilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazlatercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylıbilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliğikonusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.


Not: İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin vetelefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışverişyapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon /adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefonederek teyit edin.

 


E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.